Трамп і Конгрес можуть надати потерпілим від «Харві» 6 млрд вже найближчим часом

Трамп і Конгрес можуть надати потерпілим від «Харві» 6 млрд вже найближчим часом

Загалом же на покриття збитків від урагану може знадобитися не менше $150 млрд

Трамп і Конгрес можуть надати потерпілим від «Харві» 6 млрд вже найближчим часом
Фото Getty Images / Global Images Ukraine

Посадовці Білого дому і лідери Конгресу США обговорюють план, який дозволить виділити $6 млрд на надзвичайну допомогу для боротьби з руйнуваннями, викликаними ураганом «Харві». Президент Дональд Трамп може підписати вимогу про фінансування вже в п'ятницю, пише The Washington Post, з посиланням на джерела в Конгресі.

Зокрема $5,5 млрд може бути передано у виснажений фонд допомоги при стихійному лиху, яким керує Федеральне агентство з надзвичайних ситуацій (FEMA).

Ще $450 млн можуть бути надані для Програми кредитування руйнувань від стихії для малого бізнесу. FEMA відповідає за координацію реакції уряду США на такі речі, як урагани і повені, а Програма може надавати кредити на відбудову й відновлення невеликим компаніям.

Поки що рішення про суму фінансування не прийнято, переговори тривають.

Трамп сказав, що вживатиме швидких заходів, щоб допомогти жертвам урагану «Харві» відновити своє майно після повені в Х'юстоні та інших частинах Південно-Східного Техасу.

Деякі демократи вже заявили, що може знадобитися більш як $150 млрд федеральної допомоги.

Очікується, що сума в розмірі $5,95 млрд буде лише початковим внеском зі значно більшого пакету федеральної допомоги, який буде наданий пізніше.

За словами губернатора Техасу Грега Еббота, для ліквідації наслідків «Харві» знадобиться більше коштів, ніж пішло на відновлення після урагану «Катріна» 2005 року – тоді уряд США виділив $125 млрд. Більше про масштаби руйнувань, завдані ураганом «Харві», в матеріалі Mind «Проблеми у Х'юстона: «Харві» завдав $190-мільярдних збитків».

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у нашому Telegram-каналі Mind.ua та стрічці Google NEWS
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло