Inter Media Group заявила про готовність оскаржувати рішення Нацради з телерадіомовлення у суді

Inter Media Group заявила про готовність оскаржувати рішення Нацради з телерадіомовлення у суді

Звинувачення у недотриманні квот “Інтер” називає необґрунтованими

Inter Media Group заявила про готовність оскаржувати рішення Нацради з телерадіомовлення у суді
Фото УНIАН

Inter Media Group називає рішення Національної ради з питань телебачення і радіомовлення про оголошення попередження за «порушення вимог законодавства щодо частки передач українського та іноземного виробництва» – необґрунтованим і має намір відстоювати свою позицію в судовому порядку, передають Українські Новини.

Inter Media Group заявляє, що при проведенні перевірки та при прийнятті рішень Нацрада керувалася вибірковою методикою, згідно з якою до частки передач українського або європейського виробництва були віднесені не тільки телевізійні передачі, як того вимагає закон «Про телебачення і радіомовлення» (ч. 4 ст. 28), а й фільми.

«Телеканали звертали увагу на це в своїх запереченнях, закон «Про телебачення і радіомовлення» чітко розмежовує поняття «фільм» і «передача». Тому висновки перевірки є помилковими», – наголошується в повідомленні медіагрупи.

Inter Media Group також заявляє, що зможе надати докази дотримання вимог законодавства на телевізійних каналах групи і готова довести це в суді.

Inter Media Group заявили про готовність оскаржувати рішення Нацради з телерадіомовлення у суді
Фото Shutterstock

Нагадаємо, Нацрада з телерадіомовлення 31 серпня по результатам позапланових перевірок телеканалу «Інтер», телестудії «Служба інформації» (НТН), ТРК «Музика ТВ» («Піксель TV») і телерадіокомпанії «Кіно ТВ» («Enter-фільм») винесла їм попередження за порушення вимог законодавства щодо частки передач українського та іноземного виробництва.

Відповідно до закону передачі європейського виробництва, а також США й Канади, повинні становити не менше 70% загального тижневого обсягу мовлення. А передачі українського виробництва мають займати не менше 50% загального тижневого обсягу мовлення.

Однак, згідно висновків Нацради, в ефірі «Інтер» частка передач європейського виробництва, США і Канади становила 57% загального тижневого обсягу мовлення. В ефірі НТН вона становила 56,8%, а частка передач українського виробництва – 32% загального тижневого обсягу мовлення.

Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло