У німецькому Франкфурті тисячі людей евакуювали перед знешкодженням бомби

У німецькому Франкфурті тисячі людей евакуювали перед знешкодженням бомби

Вибух бомби часів Другої світової може зрівняти з землею цілий квартал

У німецькому Франкфурті тисячі людей евакуювали перед знешкодженням бомби
фото pixabay.com

У німецькому Франкфурті-на-Майні 60 тисяч жителів було евакуйовано зі своїх осель перед запланованим знешкодженням бомби часів Другої світової. Знешкодження проведуть сьогодні. Про це повідомляє Reuters.

Бомбу, яка важить 1,8 тонни і містить майже 1,5 тонни вибухових речовин, знайшли ще у вівторок, 29 серпня, під час проведення будівельних робіт в студентському містечку Університету імені Гете в найбільшому місті федеральної землі Гессен. Бомба, до речі, британська.

У цьому районі проживають багато заможних банкірів, а площа евакуації включала центральний банк країни, де зберігаються золоті запаси на $70 млрд.

Сапери проведуть знешкодження бомби вдень. У зону оточення, радіус якої склав 1,5 км, крім житлових будинків і банку, потрапили будівля поліцейського управління Франкфурта, кілька лікарень, а також штаб-квартира медіакомпанії Hessischer Rundfunk.

Поліція заявила, що застосує силу проти тих, хто відмовиться покинути територію, а вибух може бути такої сили, що зрівняє з землею міський квартал.

Щороку понад 2000 бомб знаходять у Німеччині – відголосків далекої війни. Деякі з них знаходять просто під будинками. У липні ц.р. було евакуйовано цілий дитячий садок, після того як серед іграшок було виявлено стару бомбу.

Загалом під час Другої світової на Німеччину британською  і американською авіацією було скинуто 1,5 млн бомб, при цьому загинуло 600 000 людей. За даними військових експертів, з них не вибухнуло 15% бомб. Деякі залягають на глибині 6 метрів.

Остання масштабна евакуація проводилася наприкінці 2016 року в Аугсбурзі. Тоді свої будинки були змушені покинути близько 54 тисяч жителів.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у нашому Telegram-каналі Mind.ua та стрічці Google NEWS
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло