ЄБРР виділить Львову 35 млн євро на будівництво сміттєпереробних заводів

ЄБРР виділить Львову 35 млн євро на будівництво сміттєпереробних заводів

Зокрема, 10 млн євро підуть на реконструкцію сміттєзвалища у Грибовичах

ЄБРР виділить Львову 35 млн євро на будівництво сміттєпереробних заводів
Фото: pixabay.com

Львівська міська рада та Львівське комунальне підприємство «Грін Сіті», муніципальна компанія у місті Львові, подали заявку на отримання позики від Європейського банку реконструкції та розвитку (ЄБРР) для фінансування першого етапу проекту «Тверді відходи Львова» вартістю 35 млн євро.

Про це йдеться у повідомленні на сайті ЄБРР.

Зокрема, мова йде про реконструкцію звалища Грибовичів, на яку заплановано виділити 10 млн євро, і впровадження сортувальних та компостних виробництв у Львові.

Запропонований проект, вартість якого становить 35 млн євро, потребуватиме закупівлі таких товарів, робіт та послуг, що фінансуються з доходів від позики ЄБРР.

Очікується, що тендер на виконання контрактів розпочнеться у четвертому кварталі 2017 року.

Контракти, що підлягають фінансуванню з доходів від позики від ЄБРР, регулюються Полісами та правилами щодо закупівель ЄБРР та відкриті для компаній з будь-якої країни.

Виручка від позики ЄБРР не буде використовуватися для цілей будь-якої виплати особам чи юридичним особам або для будь-якого імпорту товарів, якщо таке фінансування або імпорт заборонено рішенням Ради Безпеки ООН, прийнятим відповідно до глави VII Статуту Організації Об'єднаних Націй або відповідно до закону про офіційне регулювання країни покупця.

Нагадаємо, що на облаштування полігонів для твердих побутових відходів у Львівській області Кабінет Міністрів прийняв рішення виділити 50 млн гривень. Львівська облдержадміністрація повинна надати звіт про використання виділених коштів до 28 грудня 2017 року.

Раніше, 7 липня, Львівська міська рада виділила Львівській обласній державній адміністрації 25 млн грн на очищення міста від сміття.

Також повідомлялося, що мер Львова Андрій Садовий повідомив, що міська комісія звернулася до Кабміну з проханням оголосити Львів зоною надзвичайної екологічної ситуації.

Щойно міська комісія звернулась до уряду аби оголосити Львів зоною надзвичайної екологічної ситуації. Організатори '"смі...

Опубликовано Андрій Садовий 12 июня 2017 г.

Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло