Нафтогаз оголосив тендер на проведення аудиту фінансової звітності

Нафтогаз оголосив тендер на проведення аудиту фінансової звітності

Очікувана вартість закупівлі становить до 45,4 млн грн

Нафтогаз оголосив тендер на проведення аудиту фінансової звітності
Фото УНІАН

«Нафтогаз України» запрошує компанії, які надають послуги фінансового аудиту, взяти участь у відкритих торгах на закупівлю послуг з проведення аудиту річної консолідованої, огляду проміжної окремої та аудиту річної окремої фінансової звітності компанії, складеної у відповідності до Міжнародних стандартів фінансової звітності (МСФЗ), а також послуг перевірки фінансово-господарської діяльності. Очікувана вартість закупівлі становить до 45,4 млн грн.

Про це йдеться у повідомленні на сайті Нафтогазу.

Основні завдання, які мають бути реалізовані: огляд проміжної окремої фінансової звітності Нафтогазу за 9 місяців 2017 та 9 місяців 2018 року, аудит окремої фінансової звітності за 2017 та 2018 роки, аудит консолідованої фінансової звітності за 2017-2018 роки. Також аудитор має здійснити перевірку фінансово-господарської діяльності відповідно до умов договору з Міжнародним банком реконструкції та розвитку.

Строк надання послуг – до 30 червня 2019 року.

Кінцевий строк подання тендерних пропозицій – до 11:00 02.10.2017 року.

Учасники торгів повинні відповідати кваліфікаційним критеріям та умовам тендерної документації, мати працівників відповідної кваліфікації, фінансову спроможність та документально підтверджений досвід виконання аналогічних договорів.

Нагадаємо, що у розпорядженні Mind опинилася копія презентації корпоративної стратегії, яку голова Нафтогазу Андрій Коболєв оприлюднив під час засідання Кабміну.

Документ під назвою «Доступна енергія для України» містить базові висновки нинішньої управлінської команди «Нафтогазу», які були зроблені на основі аналізу галузевих даних, опитувань експертів та залучених міжнародних радників – так позначено в підписах до слайдів. Повний текст стратегії обговорюватиметься в листопаді.

Подробиці корпоративної стратегії НАК можна дізнатися у нашому матеріалі  «Нова стратегія «Нафтогазу»: що буде далі з держмонополістом».

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у нашому Telegram-каналі Mind.ua та стрічці Google NEWS
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло