Одеський аеропорт відкрив новий термінал

Одеський аеропорт відкрив новий термінал

Перших пасажирів внутрішніх рейсів новий термінал ухвалив 15 квітня 2017 року

Одеський аеропорт відкрив новий термінал
Фото Міжнародний аеропорт Одеса

Міжнародний аеропорт «Одеса» з початку вересня 2017 року розпочав приймати пасажирів міжнародних рейсів в новому терміналі. Здійснений плановий переклад частини відповідного пасажиропотоку в сучасний інфраструктурний об'єкт.

Про це йдеться у повідомленні аеропорту «Одеса» на Facebook.

«Фактично мова йде про початок повноцінної експлуатації, нового терміналу для обслуговування прильоту всіх пасажирів аеропорту, що в кінцевому підсумку сприятиме збільшенню пропускної спроможності аеропорту в кілька разів», – зазначив директор ТОВ «Міжнародний аеропорт» Одеса»  Павло Прусак.

Перших пасажирів новий термінал ухвалив 15 квітня 2017 року, тоді почалося обслуговування пасажирів внутрішніх рейсів.

Раніше міністр інфраструктури України Володимир Омелян анонсував початок ремонту аеродрому Одеського аеропорту.

Роботи з будівництва нового терміналу проводилися за кредитні кошти, отримані під заставу майна комунального підприємства. Реконструювати ж злітно-посадкову смугу приватний інвестор зовсім відмовився, після чого Мінінфраструктури заявило, що необхідні кошти – понад 1,6 млрд грн – будуть виділені з держбюджету або залучені під держгарантії, проте ці кошти так і не були виділені.

Одеський аеропорт відкрив новий термінал
Фото Міжнародний аеропорт Одеса

Контроль над підприємством ТОВ «Міжнародний аеропорт» Одеса «приписують бізнесменам Кауфману і Грановскому. Вони також контролюють керуючу компанію Vertex Hotel Group (готелі «Президент Готель"(Київ), «Брістоль», готель «Лондонський» (обидва – Одеса ) і т.д.), журнал «Фокус» і ряд підприємств у фінансовому та будівельному секторах.

Основні споруди аеропорту «Одеса» було зведено у 1960-1961 роках. У 1982-му побудовано вантажний термінал.

Підприємство забезпечує польоти повітряних суден близько 20 вітчизняних і зарубіжних авіакомпаній в 60 країн світу.

З початку вересня 2017 року Міжнародний аеропорт «Одеса» почав приймати пасажирів міжнародних рейсів в новому терміналі....

Опубликовано Odesa International Airport / Международный аэропорт Одесса 2 сентября 2017 г.

Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло