Socar почав поставки в Україну дизпалива з Росії

Socar почав поставки в Україну дизпалива з Росії

Станом на 4 вересня поставлено перші 700 тонн палива

Socar почав поставки в Україну дизпалива з Росії
Фото: Shutterstock

Торговий дім «Сокар Україна» почав постачання в Україну дизельного палива виробництва ТОВ «Газпром нафтохім Салават», яке володіє одним з найбільших в Росії виробничих комплексів нафтопереробки і нафтохімії, розташованим у місті Салават (Башкортостан).

Про це повідомила прес-служба Socar, передає Інтерфакс.

«Сокар Україна» закуповує дизпаливо у «Газпром нафтохім Салават» через посередника – компанію LVK Centre ltd (Великобританія). Станом на 4 вересня поставлено перші 700 тонн палива.

«Цей контракт дозволяє диверсифікувати поставки дизельного палива і таким чином ліквідувати монопольне становище іншого постачальника дизпалива на українському ринку. Ринок вперше за три роки отримав додаткове джерело ресурсу, затребуване такими країнотворними галузями, як сільське господарство, транспортний сектор, важка промисловість», – відзначають в Socar.

Зазначимо, у Socar в Україні – мережа більше 50 АЗС.

нагадаємо, що торговий дім «Сокар Україна» отримав від Нацкомісії держрегулювання енергетики і комунальних послуг (НКРЕКУ) ліцензію на право провадження господарської діяльності з постачання природного газу

Згідно із законодавством з 1 липня «Укртрансгаз» не зможе приймати заявки на транспортування газу від компаній, у яких буде відсутня, зупинена або анульована ліцензія НКРЕКУ.
Представництво азербайджанської держкомпанії Socar ТД «Сокар Україна» працює в Україні з 2008 року. Компанія управляє в Україні 59 АЗК.
Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у нашому Telegram-каналі Mind.ua та стрічці Google NEWS
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло