Німеччина профінансує Червоний Хрест в Україні ще на 6,5 млн євро

Німеччина профінансує Червоний Хрест в Україні ще на 6,5 млн євро

Таким чином, за два роки сукупний розмір допомоги німецького уряду складе 14,5 млн євро

Німеччина профінансує Червоний Хрест в Україні ще на 6,5 млн євро

Уряд Німеччини надасть Міжнародному комітету Червоного Хреста (МКЧХ) в Україні додаткових  6,5 млн євро. Про це повідомляє Deutsche Welle з посиланням на посольство ФРН в Україні.

Таким чином загальна сума, на яку Німеччина профінансує гуманітарні проекти Червоного Хреста в Україні в 2016-2018 роках, сягне 14,5 млн євро.

Численні гуманітарні заходи у рамках проекту «МКЧХ – допомога, захист, профілактика і коопераційні зв'язки в Україні» проводяться переважно в Східній Україні.

Сюди входять медичне обслуговування, травматологічне лікування, підтримку закладів охорони здоров'я, профілактичні заходи, постачання продуктів харчування та гігієни, водопостачання, підготовка медичних кадрів і обслуговуючого персоналу, пошук зниклих безвісти і відновлення родинних зв'язків, відвідування затриманих, інформаційні заходи про небезпеку мін тощо.

Цільовою групою заходів МКЧХ є внутрішньо переміщені особи в громадах, що надали їм прихисток, а також постраждалі від конфлікту люди по обидві сторони лінії розмежування в Донецькій та Луганській областях, зазначає видання.

Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло