Qatar Airways розпочав розпродаж квитків з України

Qatar Airways розпочав розпродаж квитків з України

Білети економ-класу в обидві сторони коштують від 417 євро

Qatar Airways розпочав розпродаж квитків з України
Фото Shutterstock

Авіакомпанія Qatar Airways запустила розпродаж квитків на рейси з Києва через Доху до Азії і Австралії. Акція триватиме до 15 вересня, повідомляє avianews.com

Акційні квитки економ-класу в обидва боки з Києва коштують від 417 євро з урахуванням усіх податків та перевезення 30 кг багажу.

Qatar Airways проводить розпродаж квитків з України
avianews.com

Спеціальні тарифи діють на рейси, які будуть виконуватися до 31 березня 2018 року. На відміну від попередніх двох розпродажів Qatar Airways на рейси з Києва, зараз акційні ціни на квитки доступні при покупці квитка і на одну людину, тоді як як раніше спеціальні тарифи діяли при бронюванні перельотів не менше ніж на двох осіб.

Як вже повідомляв Mind, міжнародний аеропорт «Одеса» з початку вересня 2017 року розпочав приймати пасажирів міжнародних рейсів в новому терміналі.

«Фактично мова йде про початок повноцінної експлуатації, нового терміналу для обслуговування прильоту всіх пасажирів аеропорту, що в кінцевому підсумку сприятиме збільшенню пропускної спроможності аеропорту в кілька разів», – зазначив директор ТОВ «Міжнародний аеропорт» Одеса»  Павло Прусак.

Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло