Noble Group продає свій нафтовий бізнес для уникнення дефолту

Noble Group продає свій нафтовий бізнес для уникнення дефолту

Компанія має кредитів та облігацій на $2,6 млрд

Одна з найбільших торгових компаній світу, глобальний постачальник сільгосппродукції, енергоносіїв, металів а промислового обладнання Noble Group завила, що очікує знайти в цьому місяці покупця для свого глобального нафтового бізнесу на фоні скорочення своїх операцій для уникнення дефолту. Про це повідомляє Financial Times.

Виступаючи на спеціальних загальних зборах в Сінгапурі, голова Пол Бро сказав інвесторам, що продаж буде узгоджено до кінця вересня.

 «Події в Х’юстоні протягом останнього тижня, я думаю, ускладнили процес для деяких наших інвесторів, але ми як раніше дотримуємось нашого розкладу», – сказав він.

Банки, які співпрацюють з Noble, хочуть побачити прогрес у продажі нафтового бізнесу, перш ніж надавати компанії нові кредити.

Торговий дім має кредитів та облігацій на суму $2,6 млрд, які підлягають сплаті наступного року, а рейтингові агенції попереджають про імовірність дефолту.

Кредитна лінія, необхідна для повсякденного функціонування нафтового бізнесу, уже була продовжена до жовтня кредиторами, що також спричинило тиск, щоб якомога скоріше завершити її продаж.

Акціонери на зборах ухвалили угоду з продажу підрозділу Noble компанією Mercuria за $261 млн для оплати боргу. Однак Noble попередив, що це може призвести до втрати $133 млн.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у нашому Telegram-каналі Mind.ua та стрічці Google NEWS
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло