Захворіло у світі
33,978,492
Померло у світі
1,014,291
Вилікувалось у світі
23,644,768
Захворіло в Україні
213,028
Померло в Україні
4,193
Вилікувалось в Україні
94,443
МЗС прокоментувало заяви Путіна щодо розміщення миротворців ООН на Донбасі

МЗС прокоментувало заяви Путіна щодо розміщення миротворців ООН на Донбасі

Міністерство вкотре наполягає на неухильному дотриманні російською стороною сталого та повного режиму припинення вогню

У МЗС Україні вважають, що розгортання миротворчої операції ООН сприятиме відновленню миру та безпеки на українському сході.

Прес-служба відомства нагадала, що ще у березні 2015 року український президент Порошенко надіслав до генерального секретаря ООН та голови Ради безпеки ООН звернення щодо розгортання на території нашої держави миротворчої операції під егідою ООН.

Відтоді Росія як держава-агресор постійно саботувала пропозиції України, відмовляючись розглядати це звернення в РБ ООН і навіть стверджуючи, як це було в червні 2016 року, що Україна не зверталася до РБ.

Оприлюднені сьогодні заяви президента РФ Путіна у міністерстві називають черговою спробою Росії як сторони конфлікту представити власну агресію внутрішньо-українським конфліктом та спотворити саму ідею й цілі запровадження миротворчої операції.

Це аж ніяк не сприятиме досягненню головної мети – встановлення сталого миру на Донбасі та відновлення територіальної цілісності України. Українському постійному представництву в Нью-Йорку доручили провести відповідні консультації з делегаціями в РБ ООН.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті