МЗС прокоментувало заяви Путіна щодо розміщення миротворців ООН на Донбасі

МЗС прокоментувало заяви Путіна щодо розміщення миротворців ООН на Донбасі

Міністерство вкотре наполягає на неухильному дотриманні російською стороною сталого та повного режиму припинення вогню

У МЗС Україні вважають, що розгортання миротворчої операції ООН сприятиме відновленню миру та безпеки на українському сході.

Прес-служба відомства нагадала, що ще у березні 2015 року український президент Порошенко надіслав до генерального секретаря ООН та голови Ради безпеки ООН звернення щодо розгортання на території нашої держави миротворчої операції під егідою ООН.

Відтоді Росія як держава-агресор постійно саботувала пропозиції України, відмовляючись розглядати це звернення в РБ ООН і навіть стверджуючи, як це було в червні 2016 року, що Україна не зверталася до РБ.

Оприлюднені сьогодні заяви президента РФ Путіна у міністерстві називають черговою спробою Росії як сторони конфлікту представити власну агресію внутрішньо-українським конфліктом та спотворити саму ідею й цілі запровадження миротворчої операції.

Це аж ніяк не сприятиме досягненню головної мети – встановлення сталого миру на Донбасі та відновлення територіальної цілісності України. Українському постійному представництву в Нью-Йорку доручили провести відповідні консультації з делегаціями в РБ ООН.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у нашому Telegram-каналі Mind.ua та стрічці Google NEWS
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло