Видавнича компанія Tronc купила найстарішу в США газету за $100 млн

Видавнича компанія Tronc купила найстарішу в США газету за $100 млн

New York Daily News переходить до нового власника

Видавнича компанія Tronc купила найстарішу в США газету за $100 млн
фото nydailynews.com

Американська видавнича компанія Tronc Inc., власник газет Los Angeles Times, Baltimore Sun и Chicago Tribune погодилася за символічний 1 долар придбати першу щоденну газету в США, випущену в форматі таблоїду – New York Daily News, повідомляє Bloomberg.

Видавець збирається розширити свій цифровий бізнес і охоплення на американському ринку ЗМІ.

В угоді, яка передбачає 100%-ву власність на газету, Tronc погодилася оплатити всі операційні витрати, борг і пенсійні зобов'язання, які загалом складають понад $100 млн. У рамках угоди видавець також придбає типографію New York Daily News і 49,9% території, на якій вона розташована. Це дозволить Tronc скоротити витрати на друк деяких видань.

Придбання газети з майже 100-річною історією стане найвідомішою медіа-угодою для голови Tronc Майкла Ферро, інвестора й колишнього розробника програмного забезпечення. Tronc як група видань тепер буде працювати на 10 найбільших ринках США і матиме понад 80 мільйонів унікальних щомісячних цифрових відвідувачів, йдеться в заяві.

New York Daily News заснував у 1919 році видавець Джозеф Меділл Паттерсон. Як відзначає WSJ, колись газета була найбільш продаваною в США, пізніше її тиражі помітно впали в зв'язку з тим, що читачі і рекламодавці стали проявляти більше інтересу до інтернет-майданчиків.

Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло