У Криму у 2018 році з'являться ще 8-10 українських телеканалів

У Криму у 2018 році з'являться ще 8-10 українських телеканалів

Зараз на півночі Криму вже можна зловити 5 український телеканалів

У Криму у 2018 році з'являться ще 8-10 українських телеканалів
Фото: pixabay.com

Вже в наступному, 2018 році, сигнал принаймні ще восьми цифрових українських телеканалів покриє територію анексованого Криму.

Про це заявляє член Національної ради з питань телебачення і радіомовлення Сергій Костинский, передає Інтерфакс.

З 1 вересня цього року телевізійна вежа в с.Чонгар Генічеського району Херсонської області почала трансляцію п'яти телеканалів, які можна зловити на півночі Криму. Також планується добудувати вежу в с. Чаплинка Херсонської області.

«У Чаплинці зараз ведуться роботи по збільшенню Чаплинської вежі з 92 метрів до 130 метрів. У 2018 році ця робота буде завершена. Це дозволяє нам говорити про те, що десь на кожній вежі буде додатково 8-10 українських телеканалів», – розповів Костинский.

Як повідомлялося, 17 серпня Костинский повідомив, що на РТС Чонгар (Херсонська обл.) в тестовому режимі включено цифрове телемовлення.

«На територію Північного Криму в стандарті DVB-T2 транслюються: UA: Крим (НСТУ), 5 канал, Прямий канал (Тоніс), ICTV, Чорноморська ТРК. З 1 вересня мультиплекс почне працювати в стандартному режимі, з потужністю 0,3 кВт. з 1 листопада – з потужністю 1 кВт «, – розповів Костинський.

За його словами, компанія «Телемережі України» побудувала вежу на півострові Чонгар і виступає в якості телекоммунікацонного оператора. Костинский нагадав, що розвиток мовлення в зоні АТО і на територі] Криму здійснюється в рамках роботи Комісії з питань забезпечення стабільного функціонування системи національного телебачення і радіомовлення при Міністерстві інформаційної політики.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.ua
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло