«На ті ж граблі»: Siemens знову хоче співпрацювати з Росією

«На ті ж граблі»: Siemens знову хоче співпрацювати з Росією

Компанія домовляється щодо збільшення поставок потягів «Спасан» до 10

«На ті ж граблі»: Siemens знову хоче співпрацювати з Росією
Фото Wiki05/wikipedia.org

Компанія Siemens обговорює з ВАТ «Російські залізні дороги» можливість збільшення поставок потягів марки «Сапсан» з оголошених раніше 8 до 10 і розраховує, що питання вирішиться до кінця року. Про це повідомив президент Siemens в Росії Дітріх Меллер, передає ТАСС.

«Siemens знаходиться на стадії переговорів щодо додаткових поставок «Сапсанів»: 8 чи 10 потягів, або додаткові вагони», – сказав він та додав, що поки остаточного рішення не прийнято.

Меллер також зазначив, що угоду буде укладено до кінця року.

За його словами, сторони обговорюють варіант, коли спочатку будуть постачатись десятивагонні потяги, а через рік можна буде розпочати вбудовувати нові вагони у потяг.

У лютому повідомлялось, що «РЖД» планує додатково закупити 8 швидкісних «Сапсанів» з рівнем локалізації в Росії до 40%.

Нагадаємо, навколо Siemens розгорнувся серйозний скандал через поставки компанією турбін до Криму в обхід санкцій. ЄС поповнив свій санкційний «чорний» список прізвищем зам міністра енергетики РФ та назвами компаній, які допомогли доправити турбіни до Криму.

Повідомляється, що внаслідок скандалу, компанія втратить до 200 млн євро.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.ua
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло