Французький уряд продав 4,56% енергококомпанії Engie за півтора мільярди євро

Французький уряд продав 4,56% енергококомпанії Engie за півтора мільярди євро

Держава залишається головним акціонером компанії

Влада Франції продала 4,56% акцій енергетичної компанії Engie інституційним інвесторам і самій компанії за 1,53 млрд євро, повідомляє «Інтерфакс» із посиланням на французьке державне агентство Agence des participations de l'Etat (APE).

Всього було продано 111 млн акцій за 13,8 євро за штуку, в тому числі шляхом розміщення 99,9 млн акцій на користь інституційних інвесторів.

Таким чином, тепер частка уряду в Engie знизилася до 24,1%, частка голосуючих акцій – до 27,6%. Влада Франції залишається при цьому основним акціонером компанії.

Французька Engie (колишня GdF Suez) здійснює діяльність в області генерації, передачі і постачання електроенергії, видобутку, транспортування і постачання природного газу, а також в області альтернативних джерел енергії.

У січні 2017 року Франція продала 4,1% акцій Engie за 1,1 млрд євро.

Нагадаємо, французька енергетична компанія Engie SA звернулася до України з пропозицією побудувати сонячну електростанцію вартістю 1,25 млрд доларів в зоні відчуження в Чорнобилі.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.ua
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло