Захворіло у світі
100,296,057
Померло у світі
2,158,473
Вилікувалось у світі
55,418,424
Захворіло в Україні
1,200,883
Померло в Україні
22,202
Вилікувалось в Україні
980,085
Путін заявив, що держсекретар Тіллерсон зв’язався з поганою компанією

Путін заявив, що держсекретар Тіллерсон зв’язався з поганою компанією

Тіллерсон вже не той, сумно констатує президент Росії

Путін заявив, що держсекретар Тіллерсон зв’язався з поганою компанією
фото pixabay.com

Американський держсекретар Рекс Тіллерсон звʼязався з поганою компанією. Про це заявив президент РФ Володимир Путін у ході пленарного засідання східного економічного форуму, передає Bloomberg.

«Ми вашому співвітчизнику, пану Тіллерсона, теж колись вручали орден Дружби, але судячи з усього, він потрапив у погану компанію і трохи вбік відрулює», – сказав Путін з посмішкою.

«Але я сподіваюся, що вітер співпраці та дружби зрештою поверне його на правильний шлях», – сказав Путін на четвертому бізнес-форумі у далекосхідному місті Владивосток.

«Незважаючи на те, що він там обшуки організовує в наших дипломатичних установах, ми вирішуємо поточні кризові питання з його колишньою компанією ExxonMobil», – цитує Путіна російський Интерфакс.

Тіллерсон, колишній керівник корпорації Exxon Mobil, який у 2013 году був нагороджений однією з найвищих відзнак Росії для іноземців – Орденом дружби, зайняв пост держсекретаря після виборів Дональда Трампа. Москва надзвичайно позитивно ставилася до цього призначення.

Свого часу Тіллерсон допоміг створити в Росії представництво найбільшої нафтової компанії США в 1990-х роках, вперше він зустрів тодішнього прем'єр-міністра Путіна в 1999 році на віддаленому далекосхідному острові Сахалін, де Exxon веде великий проект.

У 2011 році Путін особисто був присутній на підписанні угоди між Exxon і державною компанією «Роснефть», яка дала американській компанії доступ до десятків мільярдів барелів нафти в арктичних родовищах. Два роки по тому він нагородив Тіллерсона Орденом Дружби.

Напередодні Foreign Policy з посиланням на анонімне джерело в уряді США повідомило, що держсекретар США Рекс Тіллерсон може піти у відставку. За словами джерела, «дуже серйозні чутки» про відставку Тіллерсона з'явилися минулого тижня. Його посаду може зайняти Ніккі Хейлі, постійний представник США в ООН.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті