Не гірші за Apple: Amazon побудує нову штаб-квартиру за $5 млрд

Не гірші за Apple: Amazon побудує нову штаб-квартиру за $5 млрд

Компанія збирається розширюватися і найняти додаткових 50 тисяч працівників

Не гірші за Apple: Amazon побудує нову штаб-квартиру за $5 млрд
штаб-квартира Amazon у Сіеттлі
Фото Shutterstock

Amazon повідомила в четвер, що планує відкрити ще одну штаб-квартиру в Північній Америці і витратити понад $5 млрд на її будівництво та експлуатацію.

Гігант інтернет-торгівлі, чий офіс у даний час знаходиться в Сіетлі, заявив, що розраховує розширити нову штаб-квартиру, включивши в неї до 50 000 високооплачуваних робочих місць. Щоправда, з локацією компанія поки що не визначилася.

Amazon заявила, що шукає пропозиції від місцевих і державних керівників уряду для нової штаб-квартири. Основні вимоги компанії щодо розміщення: це має бути район мегаполісу з населенням у більш ніж 1 мільйон чоловік, що дасть змогу залучати штат талановитих працівників.

Теперішня штаб-квартира компанії в Сіетлі займає площу у 8,1 млн кв.футів у 33 будівлях і налічує понад 40 000 персоналу.

Amazon очікує, що нова штаб-квартира буде «повністю дорівнювати» офісу в Сіетлі, сказав у своєму виступі головний виконавчий директор Джефф Безос.

Як повідомлялося, Apple витратила близько $5 млрд на свою нову штаб-квартиру в Купертіно, штат Каліфорнія, будівництво якої практично завершено, і саме тут відбудеться 12 вересня презентація нового iPhone 8.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у нашому Telegram-каналі Mind.ua
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло