Ураган «Ірма» погіршує ситуацію із постачанням пального до Латинської Америки

Ураган «Ірма» погіршує ситуацію із постачанням пального до Латинської Америки

Стихія може закрити карибські НПЗ, термінали та сховища

Ураган «Ірма» погіршує ситуацію із постачанням пального до Латинської Америки
Фото Shutterstock

Руйнівний ураган «Ірма» припинив роботу нафтових терміналів в північній частині карибського басейну, що призвело до погіршення ситуації з постачанням пального в Латинську Америку, яка і так з усіх сил намагається вдовольнити попит після того, як ураган «Харві» зірвав поставки з узбережжя Мексиканської затоки минулого місяця. Про це повідомляє Reuters.

 «Ірма» загрожує закриттям карибських НПЗ, терміналів та сховищ.

Як повідомляється, в Карибському басейні знаходиться більше 100 млн барелів нафти, що має вирішальне значення для країн регіону через їх обмежену здатність переробляти нафту, а також для постачання в південноамериканські країни, такі як Бразилія, Венесуела та Колумбія.

Кілька американських нафтових компаній перевезли частину своїх запасів пального до Карибського басейну перед «Харві», для того, щоб мати змогу продовжувати постачання в Латинську Америку.

Наразі,ці запаси заблоковані в терміналах Сент-Еустатіус, Пуерто-Ріко та на Віргінських островах через ураган. 

Нагадаємо, нафтова галузь в Техасі поступово оговтується після урагану «Харві»,який спричинив закриття принаймні 13 НПЗ.

Як повідомлялось, ураган «Ірма», який швидко наближається Флориди, отримав 5, найвищу, категорію небезпеки. Внаслідок його активності на карибському острові Сен-Мартін загинуло 8 людей, 95% острова зруйновано. 

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у нашому Telegram-каналі Mind.ua
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло