Нафтова промисловість США поступово оговтується після «Харві»

Нафтова промисловість США поступово оговтується після «Харві»

Ціна на нафту зростає, на бензин, навпаки, падає

Нафтова промисловість США поступово оговтується після «Харві»
Фото Shutterstock

Ціни на нафту в США зросли у вівторок, оскільки поступовий запуск нафтопереробних заводів в Мексиканській затоці, які були закриті через ураган «Харві», викликав попит на сиру нафту, її основну сировину. Про це повідомляє Reuters.

Повернення до роботи багатьох НПЗ США також закінчили стрімке підвищення ціни на бензин, оскільки побоювання щодо нестачі пального розвіялись.

Ф’ючерси на сиру нафту в США в західному Техасі складали 47.41 бареля,що на $0,12 або на 0,3% вище у порівнянні з їх останнім показником.

Бензинові ф'ючерси навпаки впали на 3,5% з  останнього закриття торгів, до $1,68 за галон у порівнянні з $2,17 за галон 31 серпня.

«Ціни на бензин впали у зв'язку з відкриттям НПЗ у Техасі», – сказав Вільям О'Локлін, інвестиційний аналітик Rivkin Securities.

Техас в понеділок посилив відновлення після руйнівного урагану «Харві», оскільки суднохідні канали, нафтопроводи та нафтопереробні заводи відновили певну частину операцій.

Департамент енергетики заявив, що станом на понеділок, все ще було закрито 8 НПЗ США на загальну суму втрат у 2,1 млн барелів на добу або 11,4% від загальної переробної потужності США.

Нагадаємо, на міжнародних нафтових ринках ф’ючерси на нафту марки Brent  впали на $0,19 або на 0,4% до 52,12 за барель. 

Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло