IKEA розглядає можливість відкриття виробництва в Україні

IKEA розглядає можливість відкриття виробництва в Україні

До складу ІКЕА входить виробнича група Swedwood, що має 35 заводів в 9 країнах

IKEA розглядає можливість відкриття виробництва в Україні
Фото: pixabay.com

Начальник управління інвестиційної політики Львівської обласної державної адміністрації Роман Матіс заявляє, що мережа магазинів меблів і товарів для дому IKEA (Швеція) розглядає можливість відкриття виробництва в Україні.
Про це Матіс повідомив на своїй сторінці у Facebook.

«Рік тому на цьому ж майданчику я почав з компанією діалог, який поклав початок переговорним і ознайомчим процедурам, а після сьогоднішньої моєї зустрічі за участю EBA Lviv-Western Ukrainian Office of The European Business Association з менеджментом IKEA вдалося досягти домовленості про наступний предметний контакті з питання розміщення виробництв компанії на території Львівщини», – написав Матіс.

Рітейл рітейлом, його входження це процедура довга і копітка, й потребує інтенсивної роботи з масивами різних даних щодо...

Опубликовано Roman Matys 7 сентября 2017 г.

Він зазначив, що процес входження ритейлера вимагає інтенсивної роботи з масивами різних даних про українські ринки, а переговори по розміщенню виробництва не припинялися, хоча і затягнулися в часі.

IKEA заснована в 1943 році в Швеції Інгвар Кампрадом.

Перший торговий центр компанії відкрився в 1958 році.

До складу ІКЕА входить виробнича група Swedwood, яка займається виробництвом дерев'яних меблів і комплектуючих і має 35 заводів в 9 країнах.

В Україні працює інтернет-магазин компанії, товар поставляється з Польщі.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у нашому Telegram-каналі Mind.ua та стрічці Google NEWS
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло