Чеський банк першим продасть майно через українську систему електронних торгів

Чеський банк першим продасть майно через українську систему електронних торгів

«Адвокатська компанія «Гвоздій та Оберкович» продасть цегельний завод через «Сетам»

Чеський банк першим продасть майно через українську систему електронних торгів
Facebook «СЕТАМ»

«СЕТАМ» (OpenMarket) підписало меморандум про організацію та проведення електронних торгів з «Адвокатська компанія «Гвоздій та Оберкович», що діє в інтересах Чеського експортного банку.

Про це повідомляє прес-служба «Сетам».

Першим лотом в системі стане передовий цегельний завод у Кагарлицькому районі Київської області площею 15 000 кв. м.

«OpenMarket продовжує розширювати пул своїх клієнтів за кордоном. Днями ми перейшли на технологію Blockchain, що є передовою у світі, ще раз довівши, що наш майданчик найбезпечніший серед інших електронних майданчиків в країні», – зазначив генеральний директор «СЕТАМ» (OpenMarket) Віктор Вишньов.

Нагадаємо, що державне підприємство «Система електронних торгів арештованим майном» першим в світі перевело свої аукціони на криптографічну технологію Blockchain, а до кінця 2017 року на неї також буде переведений Державний реєстр речових прав на нерухоме майно. Детальніше про те, скільки коштуватиме Україні впровадження блокчейну, читайте у матеріалі Mind.

Blockchain (укр. Блокчейн) – це ланцюжок блоків транзакцій, побудований за певними правилами з формованих блоків транзакцій. Вперше термін з'явився як назва розподіленої бази даних, реалізованої в криптовалюті Bitcoin.

Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло