Хакери зламали дані про 143 млн кредитних карток американців

Хакери зламали дані про 143 млн кредитних карток американців

Це кредитні дані майже половини всього населення Сполучених Штатів

Хакери зламали дані про 143 млн кредитних карток американців
фото Shutterstock

Хакери отримали доступ до кредитних даних 143 млн американців, повідомляє Forbes із посиланням на одне з найбільших кредитних агентств США Equifaх.

Equifax оголосив про інцидент у п’ятницю, 8 вересня. Згідно з доповіддю, порушення було виявлено 29 липня. Серед файлів, зламаних хакерами, особисті дані – імена, дати народження, номера соціального страхування, адреси. Зловмисники отримали доступ, використовуючи слабке місце в одному із серверів.

У деяких випадках – Equifax називає кількість у 209 000 осіб – хакери отримали номери кредитних карт. А також документи з оскарженням певних фіноперацій, які містили додаткову особисту інформацію ще про 182 000 американців.

Equifax наголошує, що хакери отримали доступ тільки до кредиток фізичних осіб, тоді як бази даних з інформацією про корпоративних клієнтів не порушені.

«Це дуже сумна подія для нашої компанії, яка зачіпає нас за живе, – сказав генеральний директор Річард Сміт у своїй заяві. – Я приношу свої вибачення споживачам і нашим бізнес-клієнтам за неприємності й розчарування в нашому професіоналізмі», – додав він.

Equifax має представництва в 24 країнах, в тому числі у Великобританії і Росії. Агентство було засновано в 1899 році, штаб-квартира розташована в Атланті.

Нагадаємо, хакери зламали пошту телеканалу НВО і виклали сценарій 5 серії «Гри престолів» та номери телефонів акторів. Якщо їм не заплатять викуп, хакери погрожують викласти ще 1,5 ТБ даних, в т.ч. сценарії інших серій.

Пізніше зʼясувалося, що хакери використовують спойлери до «Гри престолів», щоб поширювати віруси. Занадто цікаві й нетерплячі фанати серіалу ризикують завантажити на свій комп’ютер шкідливе ПЗ.

Тим часом антивірус ESET повідомив про вірусну атаку під виглядом квитків авіакомпанії Delta. Вірус краде всі паролі, відправляє їх хакерам, а потім сам видаляється із системи, не залишаючи слідів.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у нашому Telegram-каналі Mind.ua та стрічці Google NEWS
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло