Захворіло у світі
11,910,220
Померло у світі
545,728
Вилікувалось у світі
6,505,587
Захворіло в Україні
50,414
Померло в Україні
1,306
Вилікувалось в Україні
23,119
В Одесі побудують нову злітно-посадкову смугу, яка зможе приймати великі літаки

В Одесі побудують нову злітно-посадкову смугу, яка зможе приймати великі літаки

На будівництво виділили 500 млн грн

В Одесі побудують нову злітно-посадкову смугу, яка зможе приймати великі літаки
Фото: pixabay.com

Прем'єр-міністр України Володимир Гройсман заклав символічну капсулу на території одеського аеропорту. Тут повинні побудувати нову злітну-посадкову смугу.

Про це передає Аvianews.

На будівництво злітно-посадкової смуги в цьому році виділили 500 млн грн. В цілому ж на роботи потрібно 1,6 мільярда гривень. Про це Володимир Гройсман заявив під час відвідування Одеси в п'ятницю, 8 вересня. Триватиме будівництво 2,5 роки.

Довжина нової смуги складе 2800 метрів, а несуча здатність PCN буде майже в два рази більшою, ніж у існуючої смуги – 64 проти 35 зараз. Це дозволить аеропорту приймати більш важкі літаки.

Також в Одесі сподіваються, що держава профінансує покупку устаткування для забезпечення заходу на посадку в погану погоду по категорії ІКАО III-A. Поки таке обладнання є тільки в аеропорту «Бориспіль». Тому при поганій погоді в Одесі літаки доводиться відправляти на запасні аеропорти.

Варто відзначити, що наразі новий термінал в одеському аеропорту частково введений в експлуатацію – він обслуговує приліт всіх внутрішніх і міжнародних рейсів, проте всі процедури на виліт пасажири як і раніше проходять в старому приміщенні, збудованому у 1961 році.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті