З початку року держаудитори Хмельниччини забезпечили відшкодування втрат на 20 млн грн

З початку року держаудитори Хмельниччини забезпечили відшкодування втрат на 20 млн грн

Додана вартість склала 7 млн грн

Протягом січня – серпня 2017 року фахівці Управління Західного офісу Держаудитслужби в Хмельницькій області забезпечили відшкодування втрат держави на суму 19,9 млн грн. Зокрема, до бюджетів усіх рівнів надійшло понад 3,7 млн грн.

Про це повідомляє Урядовий портал.

За результатами державних фінансових аудитів об’єкти контролю врахували 48 пропозицій і рекомендацій, які надали державні аудитори, завдяки чому отримано економічний ефект (додану вартість) на суму майже 7 млн грн.
Матеріали 22 ревізій передано правоохоронним органам для відповідного реагування. За результатами їхнього розгляду розпочато 11 досудових розслідувань та вручено 5 письмових повідомлень про підозру у вчиненні кримінального правопорушення.

За порушення фінансової дисципліни до адміністративної відповідальності притягнуто 34 особи.

У 21 випадку до установ і організацій, під час ревізій яких виявлено порушення, застосовано такі заходи впливу, як призупинення бюджетних асигнувань, зупинення операцій з бюджетними коштами та зменшення бюджетних призначень розпорядникам бюджетних коштів.

Для запобігання та протидії легалізації (відмиванню) доходів, отриманих злочинним шляхом, до Державної служби фінансового моніторингу України від початку року надіслано відомості щодо чотирьох фінансових операцій, які підлягають фінансовому моніторингу, на загальну суму 8,9 млн грн.

Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло