В Україні за рік ліквідували 600 нелегальних сміттєзвалищ на основі заявок громадян
Заявки збирає інтерактивний сервіс Міністерства екології та природних ресурсів

За рік роботи сервісу Екомапа в ньому залишено 1500 повідомлень від громадян про нелегальні сміттєзвалища та їх місцезнаходження, повідомив міністр екології Остап Семерак на своїй сторінці у Facebook.
Пройшов рік як Мінприроди запустив інтерактивний сервіс Екомапа (www.ecomapa.gov.ua). За цей рік понад 1500 українців ...
Опубликовано Остапом Семераком 8 сентября 2017 г.
“За цей рік під нашим контролем органи місцевого самоврядування ліквідували близько 40% таких сміттєзвалищ. Це багато, але недостатньо. Звертаю увагу, що органи місцевого самоврядування поступово знижують темпи такої роботи. Тим часом вже з 1 січня 2018 вступає ще одна норма законодавства, яка зобов'язує місцеву владу переробляти ТПВ. Здебільшого вони поки неготові. Хоча у них є відповідні повноваження, відповідальність і головне кошти”, – зазначає Семерак.

Як вже повідомляв Mind, китайці планують побудувати сміттєспалювальний завод в Херсонській області.
Технології китайських компанії відповідають директиві Європейського Союзу. Сам завод складатиметься з 2 турбін для спалювання твердих відходів, потужність кожної складає 300 тон/добу. Тобто за одну добу завод зможе утилізувати 600 тон сміття.
Якщо ви дочитали цей матеріал до кінця, ми сподіваємось, що це значить, що він був корисним для вас.
Ми працюємо над тим, аби наша журналістська та аналітична робота була якісною, і прагнемо виконувати її максимально компетентно. Це вимагає і фінансової незалежності.
Станьте підписником Mind всього за 196 грн на місяць та підтримайте розвиток незалежної ділової журналістики!
Ви можете скасувати підписку у будь-який момент у власному кабінеті LIQPAY, або написавши нам на адресу: [email protected].