Огляд криптовалют: ринок перебуває в локальному спадаючому тренді

Огляд криптовалют: ринок перебуває в локальному спадаючому тренді

Якщо інші держави, окрім Китаю, почнуть проявляти активність, спрямовану на регулювання і обмеження проведення ICO, ціна може опуститися ще нижче

Огляд криптовалют: ринок перебуває в локальному спадаючому тренді
фото Shutterstock

Китай по праву заслуговує звання найбільш триггерного учасника ринку в 2017 році. Після яскравого початку року із забороною на виведення грошей і поверненням комісій на місцевих криптовалютних біржах, Китай закінчує рік на хвилі заборони проведення ICO всередині країни і розмовах про закриття всіх торгових майданчиків.

Станом на 18:00 11 вересня за Києвом середньозважена ціна на біткойн становить $4146, а ринкова капіталізація ринку впала на 15%.

Ціна біткойна на топ-5 біржах станом на 12 вересня 2017 року – 12:00

Біржа Bitstamp (EUR) Bitfinex (HK) Coinbase-GDAX (US) BitFlyer (JP) KUNA (UA)
Ціна €3634 $4314 $4315 $4282 ₴118 203

У понеділок вранці 4 вересня ринок прокинувся від струсу новиною про те, що Народний банк Китаю видав розпорядження про заборону на проведення в країні первинних пропозицій монет (ICO). Заборона поширюється не тільки на проведення нових первинних розподілів монет. Організації та фізичні особи, які вже до цього часу провели ICO, повинні будуть повернути кошти інвесторам.

До середини тижня деякі проекти, наприклад Health Mutual Societ, уже почали повертати гроші своїх інвесторів. А така велика біржа, як Binance, оголосила про те, що почне блокувати китайські IP-адреси, щоб уникнути конфлікту з державою.

Друге за тиждень падіння ціни активів на ринку криптовалют також було спровоковано неоднозначними висловлюваннями китайської влади про прагнення закрити екосистему бірж у країні.

Згідно з даними сайту Coinmarketcap, найбільші біткойн-біржі Китаю повідомляють про стрімке зниження цін. Ціна BTC/CNY на OKCoin у моменті становила $3,650,71, тоді як Huobi і BTCC повідомляли про ціни в $3657,84 і $3656,57 відповідно.

На вечір неділі цінова дивергенція між ринком Китаю (CNY) і іншими ліквідними ринками становила близько $500.

Середня ціна відносно до USD, JPY, KRW, GBP, EUR становить $4200. Частка транзакції на пару BTCNY за тиждень зросла до 25% від кількості всіх транзакцій. Чверть тижневого обсягу торгів проходила на двох китайських біржах – OkCoin і BTCC.

Технічно ринок зараз перебуває в локальному спадаючому тренді, й ціна прагне на підвищених обсягах до рівня $3900, звідки раніше вже двічі отримувала підтримку. На тлі пресингу Китаєм внутрішнього ринку криптовалюти весь ринок відчуває послаблення.

На сьогодні, виходячи з ситуації, на графіку потрібно спостерігати за подальшим розвитком подій. Ціна може затриматися в пошуках попиту в діапазоні $3900–4000.

Якщо інші держави почнуть проявляти активність, спрямовану на регулювання і обмеження проведення ICO, ціна може опуститися ще нижче.

Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло