Українська компанія створила альтернативу 1С

Українська компанія створила альтернативу 1С

Через програму можна працювати зі всіма системами оподаткування

Українська ІТ-компанії  IT-Enterprise розробила програму для бухгалтерського обліку для малого та середнього бізнесу. Про це говориться в прес-релізі компанії.

У програмі MASTER:Бухгалтерія можна вести облік діяльності необмеженої кількості юридичних осіб. Звітність формується окремо для кожного підприємства, а довідники контрагентів, співробітників та номенклатури – спільні. Програма передбачає роботу з усіма системами оподаткування.

Розробники запевняють, що на MASTER:Бухгалтерію можливо перейти з інших програм для бухгалтерського обліку. Дані про контрагентів, співробітників компанії, інформацію по договорах автоматично перенесуться до MASTER:Бухгалтерії.

Функціонал MASTER:Бухгалтерії охоплює таки види операцій на підприємствах, як операції по касі та розрахунки з підзвітними особами, операції з грошовими коштами та їх еквівалентами, облік основних засобів, облік ТМЦ та МШП, розрахунки з контрагентами, розрахунки заробітної плати, облік витрат, податковий облік, фіскальна звітність та зведена бухгалтерська звітність.

«Цю програму може використовувати і фермерське господарство, і автомайтерня, і салон краси. Все просто: будь-яку операцію можна здійснити у два кліки», – коментує керівниця проекту MASTER:Бухгалтерії Марія Галелюка.

Нагадаємо, 27 квітня, провівши обшук в «1C: Підприємство», СБУ відкрило на компанію кримінальне провадження за статтею 359, ч. 2 Кримінального кодексу – повторне використання спеціальних технічних засобів групою осіб, заподіяння істотної шкоди охоронюваним правам фізичних або юридичних осіб або державним чи громадським інтересам.

Згодом, президент Порошенко своїм указом ввів у дію рішення РНБО від 28 квітня 2017 року «Про застосування персональних спеціальних економічних та інших обмежувальних заходів (санкцій)».

Згідно з указом, розширено персональні спеціальні економічні санкції на 1228 фізичних та 468 юридичних осіб. У санкційному списку – ряд російський відомих IT-компаній і пов'язаних з ними українських юросіб. До переліку, зокрема, потрапили постачальник популярних ERP-систем «1С».

Правоохоронці встановили, що менеджмент київського представництва російського розробника уклав низку договорів на поставку і технічну підтримку продукту з підприємствами та дилерами, які працюють у так званих ДНР/ЛНР. Під час обшуків у київському офісі комерсантів оперативники спецслужби виявили документацію, що підтверджує факти протиправного продажу цього програмного продукту на тимчасово окупованих територіях.

Наступного дня керівництво підприємства скликало пресу і заявило, що авторські права на лінійку програмних продуктів «1С: Підприємство» в Україні належать українському підприємству ДП «Єврософтпром».

Продуктами «1С: Підприємство» користується близько 300 000 вітчизняних підприємств. Це ПЗ виробляється і розповсюджується в Україні з 2002 року на законних підставах.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті