Вищий адмінсуд інформуватиме учасників судових процесів через Viber

Вищий адмінсуд інформуватиме учасників судових процесів через Viber

Це рішення має підвищити ефективність роботи ВАСУ

Вищий адмінсуд інформуватиме учасників судових процесів через Viber
Фото Shutterstock

Починаючи з вересня 2017 року учасники судових процесів будуть отримувати інформацію про рух судових справ від Вищого адміністративного суду України (ВАСУ) за допомогою Viber.

Користувачі месенджера зможуть дізнатися відповідь, надіславши запитання у вигляді текстового повідомлення по телефону: +38 (067) 301-95-95. Інформація за цим номером надається виключно відносно руху судових справ, наголошують у прес-службі відомства.

Рішення використовувати Viber для комунікації було прийнято ВАСУ з метою підвищення ефективності роботи апарату.
«Ми регулярно вживаємо заходів для забезпечення високоефективної роботи судового апарату. Використання інформаційно-комунікаційних технологій, таких як месенджер Viber, дозволить нам більш оперативно реагувати на звернення учасників судових процесів», − йдеться в повідомленні.

«Обмін інформацією в Viber максимально безпечний: основні функції месенджера, такі як дзвінки та повідомлення, захищені за технологією наскрізного шифрування. Ключі шифрування зберігаються виключно на пристроях користувачів”, – коментує операційний директор компанії Rakuten Viber Майкл Шмілов.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у нашому Telegram-каналі Mind.ua та стрічці Google NEWS
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло