За півроку Україну відвідало понад 6 млн туристів

За півроку Україну відвідало понад 6 млн туристів

Однак до туристів зараховуються також люди, які перетнули кордон зі службовою, діловою, приватною, релігійною метою

За півроку Україну відвідало понад 6 млн туристів
Фото Shutterstock

Україну в першому півріччі поточного року відвідало на 8,7% більше туристів в порівнянні з аналогічним періодом минулого року – 6,3 млн чоловік.

Про це повідомила прес-служба Міністерства економічного розвитку і торгівлі.

Згідно з повідомленням, за підрахунками Державної прикордонної служби, мета туризму в першому півріччі вказали 19,2 тисячі осіб, що в’їжджають в Україну.

Однак за класифікацією Всесвітньої туристичної організації ООН до туристів зараховуються також люди, які перетнули кордон зі службовою, діловою, приватною, релігійною метою, з метою туризму і навчання, культурного та спортивного обміну, транзиту тощо.

“Підсумовуючи все вищесказане, можна стверджувати, що за перше півріччя 2017 року Україна в’їхало 6,3 млн туристів, що на 8,7% більше, ніж за аналогічний період 2016 роки (5,8 мільйона туристів).

За 2016 рік, за даними Держприкордонслужби, до України в’їхали 13,6 млн іноземців, що на 5,6% більше, ніж у 2015 році. Кількість туристичних потоків в Україну продовжує зростати “, – відзначили в міністерстві.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у нашому Telegram-каналі Mind.ua
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло