facebook.com
mind
Франція продовжуватиме реформувати трудову галузь не зважаючи на протести

Франція продовжуватиме реформувати трудову галузь не зважаючи на протести

Багатотисячна акція протесту не спинила процес обіцяної Макроном реформи

Прем’єр-міністр Франції Едуард Філіпп заявив у середу, що зверне увагу на демонстрації, які проходили в країні проти запланованих реформ в трудовому законодавстві, але пообіцяв продовжувати процес реформування. Про це повідомляє Reuters.

«Я слухаю і звертаю увагу. Але дозвольте мені заявити, що коли французи голосують,вони мають право на повагу. А реформа, яку ми створюємо, була озвучена президентом під час виборів», – сказав Філіпп.

Тисячі молодих лівих профсоюзних активістів у вівторок пройшли мітингом у французьких містах для вираження протесту проти реформ в галузі трудового права. В Парижі участь взяло близько 60 000 осіб. В ході протестів поліція застосовували сльозогінний газ.

Після кількох тижнів переговорів уряд минулого місяця оприлюднив заходи, в тому числі і обмеження на виплати за звільнення, які вважаються несправедливими, та більшу свободу для компаній щодо найму та звільнення робітників. Реформа трудової галузі була однією з головних обіцянок Емануеля Макрона під час передвиборчої кампанії.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті