facebook.com
mind
Вартість акцій Apple стрімко знизилась після презентації нових iPhone

Вартість акцій Apple стрімко знизилась після презентації нових iPhone

Інвестори стривожені імовірним дефіцитом нових моделей смартфонів

Вартість акцій Apple стрімко знизилась після презентації нових iPhone
фото Shutterstock

Новий iPhone було визнано «найбільшим проривом» в технології мобільних телефонів за останнє десятиліття,так чому інвестори так нервують? Про це повідомляє news.com.au.

Вартість акцій компанії спочатку зросла на 1,8% до $161,5 в понеділок в очікуванні великої презентації у вівторок. Протягом наступного ранку ціна залишалась стабільною, і знову зросла вже під час презентації нового дизайну Apple Watch та Apple Store. Коли справа дійшла до нового iPhone 8 та iPhone X, який може похвалитись такими функціями як бездротова зарядка, розблокування при розпізнаванні обличчя та інших, які безперечно роблять його «не тільки красивим, а й таким, який приємно тримати в руках». Тоді акції досягли максимуму у $163.34.

Але замість очікуваного подальшого зростання, акції стрімко пішли вниз до відмітки $160,31, що нижче показників, які були під час відкриття.

Причиною в більшій мірі стали не технології, а їх реалізація.

Як повідомляється, дата виходу нових смартфонів відбудеться пізніше ніж очікували інвестори – 3 листопада, також деякі з них стривожені імовірним дефіцитом.

Нагадаємо, про підсумки презентації нових iPhone, оновлену версію Apple Watch, платформу віртуальної реальності та багато іншого можна дізнатись у матеріалі Mind.

Вартість iPhone 8, iPhone 8 Plus та iPhone X варіюватимуться від $699 до $999.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті