Порошенко: на безпеку та оборону в проекті Держбюджету-2018 передбачено 163 млрд грн

Порошенко: на безпеку та оборону в проекті Держбюджету-2018 передбачено 163 млрд грн

Сума на 20 млрд грн більша, ніж у поточному роц

Порошенко: на безпеку та оборону в проекті Держбюджету-2018 передбачено 163 млрд грн
Фото УНІАН

Проект державного бюджету на 2018 рік передбачає спрямування на безпеку і оборону держави 163 млрд грн, передає Інтерфакс з посиланням на заяву Петра Порошенка.

«Відповідно до пропозицій Кабінету міністрів України в 2018 році планується направити на потреби національної безпеки і оборони 163 мільярда гривень. Це на 20 мільярдів більше, ніж у поточному році», – зазначив Порошенко.

Президент нагадав, що Стратегією нацбезпеки передбачено щорічне бюджетне фінансування оборонного сектору в розмірі не меншому ніж 5% від ВВП.

Порошенко також розповів про плани посилення мотивації тих, хто знаходиться на першій і другій лінії зіткнення – йдеться про підвищення грошових виплат залежно від ступеня ризику і складності завдань.

За його словами, зараз на першій лінії український військовослужбовець отримує додаткову доплату 10 тис. грн на місяць.
«У нас на першій лінії немає нікого, хто б отримував менше 17 тис. грн», – зазначив Президент.

Рада національної безпеки і оборони також розглянула низку проблемних питань, щодо належного фінансування та налагодження виробництва боєприпасів, високоточного, бронетанкового та авіаційного озброєння, а також імпортозаміщення запчастин і комплектуючих з РФ.

Нагадаємо, 23 серпня Порошенко розповів про заплановане виділення 1,4 млрд грн з державного бюджету на будівництво патронного заводу.

«На закупівлю і модернізацію нових зразків озброєння і військової техніки піде 1 млрд 600 млн грн, ще 1 млрд 400 млн грн – на будівництво заводу з виробництва боєприпасів на основі новітніх технологій», – сказав Порошенко.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті