Південна Корея хоче надати КНДР гуманітарної допомоги на $8 млн

Південна Корея хоче надати КНДР гуманітарної допомоги на $8 млн

Північній Кореї загрожує голод через втрату 59% урожаю

Південна Корея заявила в четвер, що вона розглядає можливість надання $8 млн гуманітарної допомоги Північній Кореї через американські агентства, вважаючи, що допомогу слід розглядати окремо від політичних питань. Про це повідомляє інформагентство Yonhap.

Південнокорейський уряд планує провести нараду з питань міжкорейської співпраці наступного четверга, щоб вирішити, чи пропонувати допомогу немовлятам та вагітним жінкам у Північній Кореї.

Зокрема, планується виділити 4,5 млн з лінії Всесвітньої продовольчої програми ООН і ще 3,5 млн по лінії Дитячого фонду ООН (ЮНІСЕФ).

«Уряд має намір уточнити деталі щодо виділення допомоги та терміни її надання після аналізу ситуації на Корейському півострові», – цитує агентство представника міністерства.

За даними ООН, через несприятливі погодні умови, сильну посуху станом на липень в різних районах Північної Кореї загинуло до 59% врожаю. Найбільше постраждало виробництво рису, для вирощування якого потрібно багато води.

У серпні ООН виділила $5,9 млн для допомоги постраждалим від посухи громадянам КНДР. Загалом у продовольчій програмі ООН на 2018 рік передбачено 53 млн допомоги жителям КНДР.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у нашому Telegram-каналі Mind.ua
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло