Уряд скасовує силові обшуки українського бізнесу

Уряд скасовує силові обшуки українського бізнесу

«Макси-шоу» скасовують за умови добровільної здачі документів

Уряд скасовує силові обшуки українського бізнесу
Фото УНІАН

Президент України Петро Порошенко обіцяє бізнесу припинити силові обшуки спецслужбами, якщо підозрювані готові добровільно віддавати необхідні документи, передає Інтерфакс-Україна.

Про це також розповів президент інвестгрупи «Універ» Тарас Козак за підсумками тригодинної зустрічі глави держави, прем'єр-міністра Володимира Гройсмана і генпрокурора Юрія Луценка з представниками бізнес-асоціацій.

Основні обіцянки влади в результаті трьохгодинної зустрічі та відвертої дискусії з бізнесом 14.09.2017: 1. Стоп «маски-...

Опубликовано Тарасом Козаком 14 сентября 2017 г.

«Бізнес не може відчувати впевненість, коли є ймовірність будь-яких атак, в тому числі з боку держави. До кінця року ми проведемо День дерегуляції в парламенті – ухвалюємо необхідні закони, які вирішують нагальні питання підприємців», – зазначає Володимир Гройсман на своїй сторінці у Facebook.

Щойно завершилась зустріч з представниками бізнесу під головуванням Президента України Петро Порошенко і за участі Генер...

Опубликовано Volodymyr Groysman 14 сентября 2017 г.

Тарас Козак також додав, що парламентський податковий комітет терміново розробить новий законопроект про Службу фінансових розслідувань. Запустити цю службу планують вже з другого кварталу 2018 року, одночасно скасувавши право всіх інших силовиків перевіряти бізнес.

«До кінця року узгоджуємо та ухвалюємо проект закону про Службу фінансових розслідувань, яка стане єдиним органом з повноваженнями економічного контролю. МВС, СБУ та інші структури будуть позбавлені цих функцій», – уточнює прем'єр-міністр Гройсман.

Модератором зустрічі виступав глава Національної інвестиційної ради Борис Ложкін.

«Головним питанням, що вимагає негайного врегулювання, бізнес практично одноголосно назвав методи роботи силових органів. Генеральний прокурор Юрій Луценко запевнив присутніх, що тримає ситуацію під контролем і готовий йти назустріч інвесторам», – рузюмує засідання Ложкін.

Внимание первых лиц государства к проблемам бизнеса – один из факторов, необходимых для улучшения инвестиционного климат...

Опубликовано Борисом Ложкиным 14 сентября 2017 г.

Як вже розповідав Mind, 31 серпня ГПУ та СБУ помилково намагалися обшукати приймальню нардепа Добродомова. Згідно з документами правоохоронців, обшук мав проводитися по «справі Курченко».

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті