Трамп заблокував продаж американського напівпровідникового бізнесу китайцям

Трамп заблокував продаж американського напівпровідникового бізнесу китайцям

Стало відомо, що покупець Canyon Bridge Capital Partners фінансується китайським урядом

Президент США Дональд Трамп у середу заблокував придбання компанією, що фінансується урядом Китаю, виробника напівпровідників Lattice Semiconductor з міркувань національної безпеки, повідомляє Associated Press.

Минулого тижня федеральна комісія, яка розглядає іноземні інвестиції в США на предмет можливих загроз безпеці, винесла рішення проти придбання компанії Lattice Semiconductor вартістю $1,3 млрд. Угода перебуває під пильною увагою, оскільки стало відомо, що покупець Canyon Bridge Capital Partners фінансується китайським урядом.

Китай розширює свою експансію на світовий ринок, скуповуючи технології та бренди.

Більшість придбань у Сполучених Штатах і Європі проходять без будь-яких інцидентів, однак у цьому випадку угода викликала сумніви через втрату важливих національних активів.

«За достовірними даними, що компанія, яка купує Lattice, може завдати шкоди національній безпеці Сполучених Штатів, оскільки йдеться про передачу інтелектуальної власності іноземному покупцеві», – сказав Трамп.

Після заяви Трампа Lattice голосила, що скасовує запропоновану угоду.

Нагадаємо, антивірус «Касперського» виганяють із США: лабораторію підозрюють в співпраці з ФСБ. Від продажу російських антивірусів відмовляються магазини, роботу з ними припиняють держустанови.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті