Захворіло у світі
113,459,829
Померло у світі
2,518,393
Вилікувалось у світі
64,026,286
Захворіло в Україні
1,342,016
Померло в Україні
25,893
Вилікувалось в Україні
1,168,321
Китайська біржа біткойнів припинить свою роботу до кінця місяця

Китайська біржа біткойнів припинить свою роботу до кінця місяця

ЗМІ стверджують, що вказівку згорнути діяльність біржа отримала від центробанку

Китайська біржа біткойнів припинить свою роботу до кінця місяця
фото Shutterstock

BTC China повідомила на своєму веб-сайті, що вона зупинить всі торгові операції 30 вересня, повідомляє Associated Press. Біржа повідомляє, що вона діє відповідно до заборони центрального банку на розміщення ІСО по криптовалюті, але не дала відповіді, що отримала прямий наказ закриватися.

У четвер вартість біткойна впала на 15% і склала близько $3300. Волатильна валюта втратила близько третини своєї вартості з 1 вересня. Слід нагадати, що минулого року в цей же час вартість біткойна складала $600.

Біткойн виріс у популярності в Китаї в минулому році, оскільки піднялася його ціна. Торгівля ним значно зменшилася після того, як регулюючі органи посилили контроль і попередили, що криптовалюта може бути пов'язана з шахрайством.

Китайські ділові ЗМІ повідомили, що регулятори в Шанхаї, фінансовому центрі країни, дали вербальні інструкції китайським біткойн-біржам закритися.

Біткойн можна створювати і обмінювати без участі банків або урядів. Угоди дозволяють зберегти анонімність, що зробило біткойн популярним серед людей, які хочуть приховати свою діяльність.

Нагадаємо, різкі висловлювання глави банку JPMorgan призвели до падіння курсу біткойна. Ще одним негативним фактором стали регулятивні обмеження на ринку криптовалют у Китаї.

Про причини обвалу курсу криптовалют детальніше можна дізнатися в матеріалі «Гроші з повітря: що відбувається з курсом біткойна».

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті