Захворіло у світі
112,590,567
Померло у світі
2,498,273
Вилікувалось у світі
63,535,290
Захворіло в Україні
1,325,841
Померло в Україні
25,596
Вилікувалось в Україні
1,159,311
МВФ застерігає, що корупція не дає Україні впроваджувати реформи

МВФ застерігає, що корупція не дає Україні впроваджувати реформи

Позиція МВФ – Україна має створити Антикорупційний суд, а не палату

МВФ застерігає, що корупція не дає Україні впроваджувати реформи
фото Офіційний сайт Президента України

Україна ризикує дати зворотній хід прогресу, досягнутому на шляху втілення реформ у рамках програми допомоги в розмірі $17,5 млрд від Міжнародного валютного фонду, заявив у п'ятницю перший заступник керуючого директора МВФ Девід Ліптон, передає Reuters.

Представник МВФ закликав уряд покращити зусилля у боротьбі з корпупцією.

«В України є ризик повернутися назад», – сказав Ліптон в інтерв'ю газеті «Українська правда» під час візиту до Києва для зустрічі з українською владою.

«Ми наголошуємо на тому, що створення Антикорупційного суду є важливим наступним кроком. Ми закликаємо уряд зробити це».

Як повідомляє «Українська правда», колишній держсекретар США Джон Керрі на щорічній зустрічі Yalta European Strategy зазначив, що президент Петро Порошенко неправий у публічній позиції щодо антикорупційного суду.

Український президент заявив, що краще буде створити антикорупційну палату, тому що у практиці країн ЄС та США немає антикорупційних судів. За його словами, такі суди є лише в окремих країнах «третього світу».

На що Джон Керрі відповів: «Я хочу відповісти тим, що у нас кожен суд – антикорупційний. І спецпрокурор зараз розслідує справу щодо президента», – наголосив Керрі. Конференційна зала зустріла ці слова оплесками.

Як відомо, спецпрокурор Роберт Мюллер розслідує зв’язки оточення Трампа з Росією.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті