Нові батареї від Samsung забезпечать електрокарам хід на 600-700 км

Нові батареї від Samsung забезпечать електрокарам хід на 600-700 км

Виробники електрокарів зможуть самостійно обирати необхідний для них запас ходу

Нові батареї від Samsung забезпечать електрокарам хід на 600-700 км
Фото: pixabay.com

Samsung представила свою нову батарею для електромобілів на автошоу у Франкфурті. За заявами компанії, акумулятор дозволить автомобілям проїжджати по 600-700 км на одному заряді.

Про це повідомляє Futurism.

Представники компанії розповіли, що їх розробка дозволить виробникам електромобілів збільшити їх запас ходу до 700 км. Це досягається при установці правильної кількості батарейних комірок, відзначили вони. Ця батарейна технологія буде модульною, тобто виробники зможуть самі обирати необхідний для них запас ходу. Якщо мова йде про преміум-моделі автомобілів, то туди можна ставити 20 комірок і отримати 700 км запасу ходу. Якщо автомобіль середнього класу, то 10 встановлених комірок забезпечать 300 км ходу і дозволять знизити ціну.

В Samsung розраховують на цю модульність, на їхню думку, саме вона приверне автовиробників, тому що дасть максимальну гнучкість в тому, що стосується зв'язку вартості автомобіля і його запасу ходу. Всі зможуть підібрати рішення для своїх моделей. Про акумулятор відомо мало подробиць, компанія не стала їх розкривати. Зрозуміло тільки те, що батареї від Samsung відрізняються від тих, що використовують Nissan і GM. Швидше за все, за технологією виробництва вони схожі на батареї від Tesla.

Якщо говорити про сьогоднішній ринок електромобілів, то ніхто раніше не представив автомобіль, який в реальних умовах міг би наблизитися до показника в 700 км. Звіти показують, що топова Model S гарна при їзді не далі ніж на 416 км. Очікується, що нова Model 3 в максимальній комплектації зможе наблизитися до 500 км. При цьому на Nissan Leaf 2018 краще не їздити далі 250 км. Так що рішення на 700 км може по-справжньому перевернути ринок. Залишається дочекатися цін і реальних тестів.

Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло