Україна посіла 31 місце з 94 в глобальному індексі відкритих даних

Україна посіла 31 місце з 94 в глобальному індексі відкритих даних

Також є так званий барометр відкритих даних, де Україна піднялася на 18 позицій - до 44 місця з 115 країн

Україна посіла 31 місце з 94 в глобальному індексі відкритих даних
Фото: pixabay.com

Портал публічних фінансів е-data, який був запущений в Україні два роки тому, є одним з наріжних каменів істотного підвищення рейтингу країни в глобальному індексі відкритих даних.

Про це заявив заступник директора проекту «Ефективне управління державними фінансами» GIZ Андреас Бруннбауер, передає Укрінформ.

«У світовому рейтингу Україна в 2016 році піднялася на 23 місця – до 31 місця серед 94 в глобальному індексі відкритих даних. Також є так званий барометр відкритих даних, де Україна піднялася на 18 позицій – до 44 місця з 115 країн. Це чіткий результат. портал e-data є одним з наріжних каменів цих поліпшень. Наприклад, якщо подивитися на відкритість бюджетних даних за цим індексом, то 10% було, а через E-data повне досягнення – 100%», – сказав Бруннбауер.

Нагадаємо, проект «Ефективне управління державними фінансами» реалізується німецькою компанією GIZ за дорученням урядів Німеччини та Великобританії. Основним партнером проекту є Міністерство фінансів України.

Офіційний портал публічних фінансів e-data.gov.ua – сервіс мережі Інтернет, за допомогою якого оприлюднюється інформація про використання публічних коштів та реалізується ідея «Прозорий бюджет».

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті