Україна посіла 31 місце з 94 в глобальному індексі відкритих даних

Україна посіла 31 місце з 94 в глобальному індексі відкритих даних

Також є так званий барометр відкритих даних, де Україна піднялася на 18 позицій - до 44 місця з 115 країн

Україна посіла 31 місце з 94 в глобальному індексі відкритих даних
Фото: pixabay.com

Портал публічних фінансів е-data, який був запущений в Україні два роки тому, є одним з наріжних каменів істотного підвищення рейтингу країни в глобальному індексі відкритих даних.

Про це заявив заступник директора проекту «Ефективне управління державними фінансами» GIZ Андреас Бруннбауер, передає Укрінформ.

«У світовому рейтингу Україна в 2016 році піднялася на 23 місця – до 31 місця серед 94 в глобальному індексі відкритих даних. Також є так званий барометр відкритих даних, де Україна піднялася на 18 позицій – до 44 місця з 115 країн. Це чіткий результат. портал e-data є одним з наріжних каменів цих поліпшень. Наприклад, якщо подивитися на відкритість бюджетних даних за цим індексом, то 10% було, а через E-data повне досягнення – 100%», – сказав Бруннбауер.

Нагадаємо, проект «Ефективне управління державними фінансами» реалізується німецькою компанією GIZ за дорученням урядів Німеччини та Великобританії. Основним партнером проекту є Міністерство фінансів України.

Офіційний портал публічних фінансів e-data.gov.ua – сервіс мережі Інтернет, за допомогою якого оприлюднюється інформація про використання публічних коштів та реалізується ідея «Прозорий бюджет».

Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло