Омелян: «Бориспіль» веде повторні переговори про вихід Ryanair на український ринок

Омелян: «Бориспіль» веде повторні переговори про вихід Ryanair на український ринок

З приходом авіалоукостов пасажиропотік в аеропорту «Бориспіль» за два роки може збільшитися до 20 млн осіб

Омелян: «Бориспіль» веде повторні переговори про вихід Ryanair на український ринок
Фото: pixabay.com

Міжнародний аеропорт «Бориспіль» проводить повторні переговори з одним з найбільших європейських лоукостерів – авіакомпанією Ryanair – про вихід на українських ринок.

Про це повідомляє Finbalance.

«На даний момент Ryanair в переговорному процесі з аеропортом «Бориспіль». Я сподіваюся, що ці переговори пройдуть успішно, друга спроба. У нас буде Ryanair в 2018 році. В цьому році, на жаль, це не реально. Не пізніше осені 2018», – сказав міністр.

Міністр також зазначив, що з приходом авіалоукостов пасажиропотік в аеропорту «Бориспіль» за два роки може збільшитися до 20 млн осіб.

«Що стосується самого аеропорту «Бориспіль». Його прогнозована пропускна здатність 25-30 млн пасажирів на рік. За підсумками 2016 це приблизно 8,2 млн пасажирів, в цьому році прогнозують 10 млн. Це зростання ВВП на 2-3%.Це зростання може бути на 20-30% протягом двох років, ми можемо отримати 20 млн пасажирів в аеропорту «Бориспіль». Це можуть дати лоукост», – додав Омелян.

Нагадаємо, що керівництво аеропорту «Київ» готове продовжити перемовини з Ryanair. Про це 11 вересня заявив голова ради директорів Міжнародного аеропорту «Київ» Денис Костржевський.

У квітні ж Денис Костржевський заявляв, що аеропорт «Київ» тимчасово призупинив діалог з Ryanair, тому що цінові очікування, які висловлювала авіакомпанія, абсолютно не збігалися з можливостями Жулян.
Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті