Держстат погіршив оцінку росту ВВП України у ІІ кварталі 2017 року до 2,3%

Держстат погіршив оцінку росту ВВП України у ІІ кварталі 2017 року до 2,3%

Попередній оперативний показник цього періоду складав 2,4%

Держстат погіршив оцінку росту ВВП України у ІІ кварталі 2017 року до 2,3%
Фото Shutterstock

Зростання ВВП України у квітні-червні 2017 року по відношенню до аналогічного періоду минулого року склало 2,3% в порівнянні з 2,5% в І кварталі 2017 року, таку уточнену оцінку оприлюднила Державна служба статистики, передає Інтерфакс-Україна.

Нагадаємо, в середині серпня Держстат оперативно цінив показник другого кварталу в 2,4% ВВП. У той же час уточнена оцінка зростання по відношенню до попереднього кварталу з урахуванням сезонного фактора залишилася колишньою – 0,6%.

Номінальний ВВП за минулий рік склав 2 трлн 383,182 млрд грн.
У номінальному вираженні ВВП в першому кварталі минулого року дорівнював 455,6 млрд грн, у другому – 535,3 млрд грн, у третьому – 669,17 млрд грн і в четвертому – 723,051 млрд грн.

Як вже розповідав Mind, в уряді розраховують, що ВВП України в наступному році зросте на 3%, а інфляція повинна скласти 7%. Такі розрахунки закладені в проекті держбюджету на 2018 рік.

У випадку, якщо ви знайшли помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію. Або надішліть, будь-ласка, на пошту [email protected]
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло