«Неділя без автомобіля» - в Брюсселі на один день заборонили їздити машинами

«Неділя без автомобіля» - в Брюсселі на один день заборонили їздити машинами

Влада міста пропагує здоровий спосіб життя, велосипеди і роликові ковзани

«Неділя без автомобіля» - в Брюсселі на один день заборонили їздити машинами
фото pixabay.com

17 вересня в Брюсселі відзначили чергову «неділю без автомобіля». У столиці Бельгії ця акція проводиться щороку, повідомляє інформагентство Inform.kz.

За традицією цього дня з 9:30 до 19:00 міські вулиці закриті для автотранспорту. Рух дозволяється виключно громадському транспорту, таксі та екстреним службам.

Проїзд у громадському транспорті в цей день безкоштовний. Також влада Брюсселю проводить безліч розважальних заходів, серед яких – циркові вистави на велосипедах, паркур, велосипедний мотокрос, концерти і ярмарки.

«Неділя без автомобіля» щороку відзначається в Бельгії в другій половині вересня з метою пропаганди ідеї пішого і велосипедного способів пересування, а також використання громадського транспорту.

Більшість жителів Брюсселя цей день сприймають як свято і з задоволенням беруть участь в святкових заходах, ходять пішки, їздять на велосипедах або на роликах по всіх дорогах міста.

Нагадаємо, у Німеччині чоловік, який втомився від міських пробок, щодня перепливає річку, щоб швидше дістатися на роботу.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у нашому Telegram-каналі Mind.ua та стрічці Google NEWS
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло