Захворіло у світі
134,719,328
Померло у світі
2,915,972
Вилікувалось у світі
76,537,874
Захворіло в Україні
1,841,137
Померло в Україні
36,779
Вилікувалось в Україні
1,405,826
Вартість акцій Tesla впала більш ніж на 2% після заяви аналітика

Вартість акцій Tesla впала більш ніж на 2% після заяви аналітика

Аналітик Jefferies вважає, що автовиробник не стане прибутковим настільки швидко, як очікувалось

Вартість акцій Tesla впала більш ніж на 2% після заяви аналітика
фото з tesla.com

Вартість акцій американського автовиробника Tesla впали з рекордного максимуму, зафіксованого у вівторок, після того, як аналітики попередили, що компанія-виробник електрокарів не зможе стати прибутковою настільки швидко, як це очікувалось. Про це повідомляє Reuters.

Аналітик компанії Jefferies своєю заявою обвалив ціну акції на 2,17% до $376,74 за одиницю після закриття торгів на рекордно високому рівні напередодні.

«Досягнення на сьогоднішній день вражають, але ми вважаємо, що вертикально інтегрована бізнес-модель Tesla не може стати прибуткую настільки швидко, як прогнозувалось», – повідомив аналітик.

Засновник та генеральний директор автовиробника Ілон Маск розраховував, що нещодавно запущений Model 3, найдешевший автомобіль компанії, зробить Tesla прибутковою та зробить її провідним виробником електрокарів, випередивши BMW,General Motors та інших.

Впевненість Волл-Стріт у Маску допомогла акціям Маска зрости на 83% за останній рік.

Скептики вважають, що агресивні цілі, які переслідує Маск, є нереалістичними, оскільки він надто швидко використовує готівку і що інші компанії, які випускають електромобілі, зможуть скоро його обійти.

За даними Thomson Reuters, вісім аналітиків радять купувати акції Tesla, 8 – рекомендують продавати, а ще 8 інших притримуються нейтрального рейтингу. 

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті