В Китаї повністю заборонять торгівлю біткойнами

В Китаї повністю заборонять торгівлю біткойнами

Заборона поширюватиметься і на іноземні криптовалютні платформи

В Китаї повністю заборонять торгівлю біткойнами
фото з pixabay.com

Китайські регулятори прийняли рішення щодо «повної заборони» платформ, які дозволяють людям купувати або продавати криптовалюту в Китаї. Про це повідомляє The Wall Street Journal, передає The Verge.

Згідно із повідомленнями, опублікованими раніше, Китай планував закрити лише біржову торгівлю цифровими валютами. Під час закритої зустрічі офіційних осіб Пекіна із керівниками криптовалютних компанії було повідомлено про заборону і P2P-торгівлі. Крім цього було оголошено , що доступ до баз даних закордонних біткойн-обмінів, як Coinbase в США, також буде заблоковано.

До останнього тижня рейдери вважали, що Китай,як і раніше, дозволятиме позабіржові платформи, які дозволятиму покупцям та продавцям здійснювати транзакції, навіть на фоні боротьби в країні з біржовою діяльністю. Популярність біткойна також викликала стривоженість у влади – криптовалюта може «послабити офіційний контроль над грошами в країні», враховуючи, що щоденними покупками цифрової валюти, інвестори послабили юань.

Зазначається,що у відповідь на закриття депозитів на китайських біржах, останніми днями спостерігався різкий стрибок торгівлі криптовалютами.

Нагадаємо. на початку місяця, влада Китаю заборонила проведення ICO, назвавши процедуру незаконною .

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті