В Росії запустили залізничну гілку в обхід України

В Росії запустили залізничну гілку в обхід України

Будівництво цієї ділянки обійшлося в 55 млрд рублів

В Росії запустили залізничну гілку в обхід України
Інфографіка: ТАСС

В Росії вирішили уникнути зайвих ризиків і побудували залізничну гілку в обхід України на ділянці Журавка – Міллерово на території Воронезької та Ростовської областей, повідомляє ТАСС.

Нову залізничну гілку запустили в експлуатацію 20 вересня. Гілка з'єднує великі міста – Москву, Воронеж, Липецьк і інші з Ростовом-на-Дону, Краснодаром, Новоросійськом та іншими містами на Чорноморському узбережжі.

Невелика ділянка залізниці, яка проходила по території України, становила проблему в плані безпеки, транспортної пов'язаності територій, інфраструктури і логістики, зазначив старший науковий співробітник відділу України Інституту країн СНД Юрій Баранчик.

«Події можуть скластися так, що територія України стане досить нестабільною, а залізничне сполучення Росії має бути забезпечено за будь-яких політичних обставин», – зазначив він.

Довжина нової гілки – 137 км. На шляху побудовано 7 нових залізничних станцій, 5 мостів і 1 віадук. Пропускна здатність – 140 пар поїздів за добу. Будівництво обійшлося у 55 млрд рублів.

Нагадаємо, корейська компанія зацікавилася будівництвом залізниці між Варшавою та Львовом.

У випадку, якщо ви знайшли помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію. Або надішліть, будь-ласка, на пошту [email protected]
Invest Summit. Jazz Business
Читайте також
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло