Ураган «Марія» вдарив по Пуерто-Ріко та Домініканській Республіці, щонайменше 10 загиблих

Ураган «Марія» вдарив по Пуерто-Ріко та Домініканській Республіці, щонайменше 10 загиблих

Це вже другий за цей місяць після «Ірми» шторм п'ятої категорії, що руйнує Карибський регіон

Ураган «Марія» вдарив по Пуерто-Ріко та Домініканській Республіці, щонайменше 10 загиблих
Джерело: The New York Times

Ураган «Марія» перетворив на руїни частини Домініканської Республіки, коли ударив у четвер по східному і північному узбережжю острівної країни сильними дощами і вітрами, повідомляє Reuters.

Перед цим ураган бушував на острові Пуерто-Ріко. На цій території, що перебуває під управлінням США, мешкають 3,5 мільйона людей. Через ураган весь острів залишився без електрики. Пориви вітру змітали все на своєму шляху.

Ураган «Марія» наразі підвищено до 5-ї категорії за шкалою небезпеки, яку називають «катастрофічною». Швидкість вітру сягає 250 км/год. Зараз острову загрожує повінь через зливу, яка не стихає вже кілька днів.

З 1851 року Пуерто-Ріко лише один раз стикався зі штормом найвищої, п'ятої категорії: у 1928 році по острову вдарив ураган «Окічобі».

Ураган «Марія» вдарив по збанкрутілому Пуерто-Ріко всього через два тижні після того, як «Ірма» завдала острову збитку у розмірі $1 мільярда.

На відео від Reuters видно інтенсивність урагану:

Загалом жертвами «Марії» стало щонайменше 10 людей, кількість жертв може зрости, коли будуть відновлені рятувально-пошукові роботи.

Зараз ураган направляється до островів Теркс і Кайкос і південно-східних Багамських островів.

Нагадаємо, у понеділок руйнівний ураган лютував на острові Домініка. Через нього там загинули семеро людей, жоден з будинків не залишився цілим.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті