Трамп увів нові санкції проти КНДР (ОНОВЛЕНО)

Трамп увів нові санкції проти КНДР (ОНОВЛЕНО)

Санкції мають на меті перекрити поток надходження прибутків до Північної Кореї для фінансування ядерної програми

Трамп увів нові санкції проти КНДР (ОНОВЛЕНО)
Фото Shutterstock

Президент США Дональд Трамп оголосив про введення нових санкцій в четвер, згідно з якими до «чорного списку» потраплять компанії та особи, які займаються бізнесом з КНДР. Про це повідомляє Reuters.

«Сьогодні я оголошую новий наказ, тільки-но підписаний, який значно розширює наші повноваження щодо окремих компаній та фінансових установ, які фінансують та полегшують торгівлю з Північною Кореєю», – сказав Трамп.

«Наш новий наказ перекриє джерела прибутків, які фінансують зусилля КНДР з розробки найбільш потужної зброї, відомої людству».

Він зазначив, що Міністерство фінансів США матиме право накладати санкції на іноземні банки, які здійснюють операції з Північною Кореєю.

Втім, Трамп не обмовився і словом щодо постачань нафти. 

Нагадаємо, у вівторок, Трамп під час свого виступу перед ООН заявив, що «повністю знищить» Північну Корею, якщо запуски ракет триватимуть.

Нагадаємо, за останні місяці Північна Корея двічі запускала балістичні ракети над Японією та здійснила випробування водневої бомби.

Як повідомлялось, глава Пентагону не виключає варіант застосування військової сили у вирішенні північнокорейського питання.  

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті