«Лукойл» продовжуватиме викачувати 100 млн тонн нафти на рік поза межами Росії

«Лукойл» продовжуватиме викачувати 100 млн тонн нафти на рік поза межами Росії

Гендиректор компанії прогнозує ціну на нафту в $50 за барель та курс долара у 62-64 рубля на найближчі три роки

«Лукойл» продовжуватиме викачувати 100 млн тонн нафти на рік поза межами Росії
фото з www.lukoil.ru

Нафтокомпанія «Лукойл» планує перекачувати 100 млн тонн нафти на рік за період між 2018 та2027 роками завдяки проектам поза межами Росії і буде утримувати щорічні інвестиції на рівні $8-$8,5 млрд . Про це повідомляє Reuters.

«Лукойл», другий найбільший російський виробник, який постраждав від повільного видобутку на своїх родовищах в західному Сибіру, зберіг стійке виробництво, зосередившись на зростанні в нових регіонах, таких як Каспійське море та Ірак. В планах компанії –  розширення в Мексику та Іран.

У Mind з'явився телеграм-канал Mind tweet, де ви першими отримуєте головні новини, що мають вплив на економіку та бізнес. Підпишіться, щоб зберегти ваш час та гроші.

Генеральний директор «Лукойл» Вагіт Алекперов оголосив подробиці стратегії компанії на 2018-2027 роки. Він сказав, що деталі ще обговорюватимуться радою директорів в грудні.

Згідно з новою стратегією, «Лукойл» планує додати до запасів 1,1-1,2 млрд тонн вуглеводнів, а до 2027 року видобуток газу має сягнути 35-40 млрд кубометрів на рік.

Бюджет 2018-2027 засновуватиметься на ціні нафти в $50 за барель і курсі рубля в 62-64 рубля за долар.

«Лукойл»  продовжить роботу над європейськими проектами та збереже свою роздрібну мережу в Туреччині, не зважаючи на нові санкції, які Вашингтон ввів проти Москви цьогоріч.

Раніше, Тегеран заявляв, що планує заключити угоди в найближчі 5-6 місяців з російськими фірмами, такими як «Лукойл» з розробки нафтогазових ресурсів.

Гендиректор також зазначив, що наразі компанія веде переговори з італійською ENI щодо спільних проектів в Мексиці.

У випадку, якщо ви знайшли помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію. Або надішліть, будь-ласка, на пошту editor@mind.ua
Invest Summit. Jazz Business
Читайте також
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло