«Лукойл» продовжуватиме викачувати 100 млн тонн нафти на рік поза межами Росії

«Лукойл» продовжуватиме викачувати 100 млн тонн нафти на рік поза межами Росії

Гендиректор компанії прогнозує ціну на нафту в $50 за барель та курс долара у 62-64 рубля на найближчі три роки

«Лукойл» продовжуватиме викачувати 100 млн тонн нафти на рік поза межами Росії
фото з www.lukoil.ru

Нафтокомпанія «Лукойл» планує перекачувати 100 млн тонн нафти на рік за період між 2018 та2027 роками завдяки проектам поза межами Росії і буде утримувати щорічні інвестиції на рівні $8-$8,5 млрд . Про це повідомляє Reuters.

«Лукойл», другий найбільший російський виробник, який постраждав від повільного видобутку на своїх родовищах в західному Сибіру, зберіг стійке виробництво, зосередившись на зростанні в нових регіонах, таких як Каспійське море та Ірак. В планах компанії –  розширення в Мексику та Іран.

Генеральний директор «Лукойл» Вагіт Алекперов оголосив подробиці стратегії компанії на 2018-2027 роки. Він сказав, що деталі ще обговорюватимуться радою директорів в грудні.

Згідно з новою стратегією, «Лукойл» планує додати до запасів 1,1-1,2 млрд тонн вуглеводнів, а до 2027 року видобуток газу має сягнути 35-40 млрд кубометрів на рік.

Бюджет 2018-2027 засновуватиметься на ціні нафти в $50 за барель і курсі рубля в 62-64 рубля за долар.

«Лукойл»  продовжить роботу над європейськими проектами та збереже свою роздрібну мережу в Туреччині, не зважаючи на нові санкції, які Вашингтон ввів проти Москви цьогоріч.

Раніше, Тегеран заявляв, що планує заключити угоди в найближчі 5-6 місяців з російськими фірмами, такими як «Лукойл» з розробки нафтогазових ресурсів.

Гендиректор також зазначив, що наразі компанія веде переговори з італійською ENI щодо спільних проектів в Мексиці.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті