Uber готовий виконати вимоги влади Лондона для продовження ліцензії

Uber готовий виконати вимоги влади Лондона для продовження ліцензії

Міська влада вимагає підвищити вимоги до безпеки громадян при перевезенні

Uber готовий виконати вимоги влади Лондона для продовження ліцензії
фото Shutterstock

Сервіс онлайн-замовлення таксі Uber готовий піти на поступки владі Лондона, щоб вона продовжила для сервісу ліцензію на перевезення в британській столиці. Про це заявив керуючий офісом Uber в Лондоні Том Елвідж, слова якого передає видання The Sunday Times.

«Ми б хотіли знати, що ми можемо зробити, сісти і вирішити, як ми можемо все це виправити», – зазначив Елвідж, звертаючись безпосередньо до Транспортного управління Лондона (TfL) та мера Садіка Хана.

Поступки, про які говорить представник Uber, стосуються політики з безпеки пасажирів, скорочення робочих годин для водіїв і збільшення пільг та допомоги співробітникам.

Напередодні повідомлялося, що Uber організував у Великобританії збір підписів проти рішення влади Лондона не продовжувати ліцензію на роботу сервісу онлайн-замовлення таксі. Петицію на даний момент підписали понад 600 тис. осіб.

Нагадаємо, Транспортне управління Лондона (TfL) відмовилось після 30 вересня продовжувати Uber ліцензію на подальшу роботу в столиці Великобританії. Міська влада аргументувала це тим, що Uber не відповідає вимогам безпеки, які повинні бути дотримані при надання послуг пасажироперевезення і загрожує благополуччю громадян.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті