Омелян подав зустрічний позов проти МАУ

Омелян подав зустрічний позов проти МАУ

Омелян назвав дії МАУ непорядними маніпуляціями, що не є складовою чесної конкуренції

Омелян подав зустрічний позов проти МАУ
Фото: Shutterstock

Міністр інфраструктури України Володимир Омелян подав зустрічний позов проти авіакомпанії «Міжнародні авіалінії України» (МАУ, Київ) про захист честі і гідності.

Про це повідомляє Інтерфакс.

«Я приготував позов щодо захисту своєї честі і гідності. Він уже подано і я сподіваюся, що буде розглянуто якнайшвидше. Я вважаю, що ті маніпуляції, які ведуться з боку МАУ, є непорядними, не мають ніякого відношення до чесної конкуренції», – сказав міністр в ході брифінгу в понеділок.

Нагадаємо, що в липні МАУ подала заяву в прокуратуру про скоєння міністром інфраструктури Володимиром Омеляном і генеральним директором Міжнародного аеропорту “Львів” ім. Данила Галицького Тетяною Романівською дій, які можуть кваліфікуватися, як перевищення службових повноважень. Заява підписана президентом авіакомпанії МАУ Юрієм Мірошниковим. Скан-копії заяви опублікував у своєму Facebook керуючий партнер ECOVIS Бондар і Бондар Олег Бондар, який здійснює юридичний супровід авіакомпанії МАУ.

#судрозбереться Меморандум, который подписал Министр с РайанЕйр, противоречит закону и заключен Министром с превышение...

Опубликовано Oleg Bondar 26 июля 2017 г.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у нашому Telegram-каналі Mind.ua та стрічці Google NEWS
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло